Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Атлетски Клуб Куманово на прием кај Градоначалникот

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Градоначалникот Максим Димитриевски денеска оствари средба со Атлетски Клуб Куманово. Повод за средбата беше прогласувањето за најдобар клуб во Македонија за 2017 година, награда која четврти пат по ред му припадна на овој кумановски клуб.

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст