Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Градоначалникот Димитриевски со реакција на пресот на ВМРО ДПМНЕ

Денеска Градоначалникот на општина Куманово Димитриевски одржа прес конференција, како реакција на обвинувањата на пресот на ВМРО ДПМНЕ.

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст