Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Донација на новогодишни пакетчиња

 Денеска хуманитарната организација „Адра„ од Скопје, донира новогодишни пакетчиња на општина Куманово. Истите се направени од децата од Германија и ќе бидат дадени на деца од социјално најзагрозените семејства од градот.

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст