Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Известување-јавни набавки

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Почитувани,

Ве известуваме дека Одделението за јавни набавки распиша оглас со бр. 25/2018 со отворена постапка на интернет страницата на ЕСЈН https://www.e-nabavki.gov.mk за Реконструкција на градски плоштад „Маршал Тито“ и фонтани во Општина Куманово

Подетални информации можете да ги најдете на следниот линк.

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст