Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Продолжуваат средбите на Градоначалникот со граѓаните

Утре, 23 ноември (четврток), Градоначалникот Максим Диммитриевски ќе остварува средби со граѓани, во периодот од 10 – 14 часот во просториите на Општина Куманово (главна зграда).

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст