Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Се чистат улиците во градот

Од вечерва ЈП “Чистота и Зеленило” во центарот на градот започна со чистење на улиците.

[youtube https://youtu.be/nbT6bebxdV4&w=320&h=300&#093]

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст