Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

500 години Куманово

Овој настан е завршен

По повод 500 години Куманово и Ден На Град – 11ти Ноември, Општина Куманово организира богата културно уметничка програма.

11 Noemvri-Programa 2019-katalogce-compressed (1)
Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст