Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kumanova – qytet i sportit për vitin 2019

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

 

Kryetari Maksim Dimitrievski së bashku me të gjithë sportistët dhe klubet sportive në Kumanovë, në shtegun e atletikës në SHMK “Nace Bugjoni” mbajti konferencë për shtyp, pas kthimit me mirënjohje nga Brukseli për Kumanovën si: – Qyteti i Sportit për vitin 2019.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ywjQoldfX5Q&feature=youtu.be

Back to top
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст