Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Интензивно се работи на расчистувањето на речните корита

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Продолжува расчистувањето на речните корита на река Кумановка и река Којнарка.

 

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст