Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Прослава за покана во НАТО и ЕУ

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

По повод добивањето на поканата на Република Македонија за членство во НАТО, утре (14.07.2018), Владата на РМ организира прослава на градскиот плоштад во Куманово. Забавата започнува во 21:00 часот заедно со: PMG Колектив, Фолтин, Шутка Рома Рап и Мухамед Ибраими. Ве покануваме заедно да го прославиме историскиот успех на Македонија.

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст