Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вонредна седница на Совет на Оштина Куманово

Денеска 24.02.2020 (понеделник) со почеток во 13:00 часот во кружната сала на зградата на поранешните општествено – политички организации ќе се одржи вонредна седница на Совет на општина Куманово. На дневен ред е една точка и тоа Предлог – Одлука за прогласување на ден на жалост во Општина Куманово

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст