Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Известување

Општина Куманово ги известува граѓаните дека поради отпочнување со реконструкција на атмосферска канализација на Ул.„11 Октомври“ (на влезот во Куманово кај бензинската на Макпетрол), од понеделник 15.04.2019 година улицата ќе биде делумно затворена за сообраќај и истиот ќе се одвива наизменично.

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст