Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Соопштение

Поради работните обврски и службеното отсуство,градоначалникот Максим Димитриевски утре (четврток,16.11.2017), нема да остварува средби со граѓани во Општина Куманово.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст