Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Реакција на градоначалникот Максим Димитриевски на изјавата од ПЦЕР

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст