Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Во тек е Педесет и шеста седница на Совет на Општина Куманово

Фото галерија од седницата:

Седницата можете да ја следите во живо на следниов линк:

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст