Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вчера се одржа журка за матурантите од нашиот град во ораганизација на Градоначалникот и Советот на Општина Куманово

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст