Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Градски театар од Винковци во посета на општина Куманово

Градоначалникот Максим Димитриевски денеска оствари средба со директорот на Градски театар од Винковци и новинари од Република Хрватска по повод нивното гостување на Денови на комедија.

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст