Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Делегација од Советот на Општина Куманово на Свечена академија во Врање

Делегација од Советот на Општина Куманово, предводена од претседателката Ивана Ѓорѓиевска присуствуваа на Свечена академија по повод 31 јануари – Ден на град Врање.

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст