Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Јавен повик за пријавување за ,,Ноемвриска награда”

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

[pdf-embedder url=”https://kumanovo.gov.mk/wp-content/uploads/2020/10/Известување.pdf”]
Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст