Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Известување

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Во сабота (27.06.2020) ќе започне изгрдба на атмосферска канализација на потег од ул.„11 Октомври„ кон ул.Христијан Карпош„.Поради тоа, ги известуваме граѓаните дека сообраќајот ќе се одвива најизменично по претходно утврден сообраќаен ред.

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст