Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Известување

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Покана за учество во тендерска постапка за Набавка на опрема за Хотел Солун”  референтен број: CB006.2.21.144/LP/BL5/06.

Повеќе информации на следниов линк.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст