Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Изгласан буџетот на Општина Куманово за 2018 година

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Денеска беше одржана четвртата седница на Советот на Општина Куманово.
Советниците на седницата го изгласаа буџетот на Општина Куманово за 2018 година.

 

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст