Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Новогодишни пакетчиња за деца роми

 

Во весела и празнична атмосфера на задоволство и радост на најмалите, Дедо Мраз ги израдува со новогодишните подароци, кои ги подели заедно со претседателката на Советот од име на Општина Куманово.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст