Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Одбележан Денот на Здружената оперативна команда

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Денеска Градоначалникот Максим Димитриевски присуствуваше на свеченоста по повод одбележувањето на Денот на Здружената оперативна команда – 17ти октомври во касарната Боро Менков

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст