Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Поделени новогодишни пакетчиња на детското одделение во кумановската болница

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Денеска Градоначалникот Максим Димитриевски, заедно со Дедо Мраз ги посети дечињата сместени на детското одделение во Општа Болница Куманово. На околу четириесетина деца им беа подарени новогодишни пакетчиња.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст