Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Прво бебе во Куманово е машко

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Градоначалникот Максим Димитриевски денеска го посети Гинеколошкото одделение во градската болница, каде на првото новороденче и мајката им врачи подароци.

 

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст