Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Прес конференција на градоначалникот Димитриевски по повод активности од една година

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Видеото од целата прес конференција може да го следите на линкот:

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст