Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Претставници на Советот на Општина Куманово на Ден на Врање

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Членови на Советот на Општина Куманово викендов беа дел од одбележувањето на Денот на град Врање, Република Србија, каде по овој значен повод, се одржа Свечена академија.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст