Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Претставници од советот во посета на Никшиќ

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

По повод празникот на градот Никшиќ (Црна Гора), делегација од Совет на Општина Куманово престојува во дводневна посета на оваа збратимена општина. Советниците присуствуваа на Свечена седница на која празнично обраќање имаше градоначалникот Веселин Грбовиќ.

 

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст