Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Продолжение на триесет и третата седница на Советoт на Општина Куманово

Денеска со почеток во 10.00 часот ќе се одржи продолжение на триесет и третата седница на Советот на Општина Куманово.

Седницата можете да ја следите во живо на следниов ЛИНК

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст