Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Продолжуваат средбите на Градоначалникот со граѓаните

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Утре, (15.02.2018) четврок, Градоначалникот Максим Диммитриевски ќе остварува средби со граѓани, во периодот од 10 – 14 часот во просториите на Општина Куманово (главна зграда).

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст