Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Семинар на Аикидо Клуб „Агатсу„

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Денеска градоначалникот Максим Димитриевски присуствуваше на семинар на Аикидо Клуб „Агатсу„. Дводневниот семинар кој е од меѓународен карактер се одржува во Средното економско училиште „Перо Наков„.

 

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст