Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Се чистат улиците во градот

Од вечерва ЈП “Чистота и Зеленило” во центарот на градот започна со чистење на улиците.[one_half][youtube https://youtu.be/nbT6bebxdV4&w=320&h=300&#093][/one_half][one_half_last]

[/one_half_last]
Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст