Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Советот на Општина Куманово ги ослободи деловните субјекти од комунална такса за вршење на дејност пред деловни простории за време на вонредна состојба

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст