Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Средба на Градоначалникот Димитриевски со Неговото Високопросвештенство Митрополит Kумановско-oсоговски Владика Григориј

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Градоначалникот Максим Димитриевски денеска оствари средба со Неговото Високопросвештенство Митрополит Kумановско-oсоговски Владика Григориј во својот кабинет во просториите на Општина Куманово.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст