Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Традиционална саемска манифестација ,,Денови на мед”

Денеска од страна на Секретарот на Општина Куманово Десанка Стошевска беше отворена традиционалната саемска манифестација ,,Денови на мед” која оваа година се одржува по јубилеен 20-ти пат и ќе трае три дена. На оваа манифестација своите производи ќе ги изложат не само пчеларите од нашиот град туку и од регионот.

Врати се на врвот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст