Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Четириесет и петта седница на Советот на Општина Куманово

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Во четврток 10 септември 2020 година , во големата сала на зградата на поранешните општествено – политички организации, со почеток во 10:00 часот ќе се одржи четириесет и петта седница на Советот на Општина Куманово

 

           Дневен ред

 

  1. Предлог – Одлука за долгорочно домашно задолжување на Општина Куманово во рамки на Вториот проект за подобрување на општинските услуги (MSIP2).
Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст