Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Јавен повик до евидентирани невработени лица за вклучување во Програмата Општинско-корисна работа

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

[pdf-embedder url=”https://kumanovo.gov.mk/wp-content/uploads/2020/09/javen-povik-za-sajt-28.09.2020.pdf”]
Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст