Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Dimitrievski viziton Myftininë e Kumanovës

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Në vigjilje të Ramazanit, sot, Kryetari i Komunës Maksim Dimitrievski, e vizitoi Myftininë e Kumanovës. Gjatë vizitës, Myftiut dhe të gjithë besimtarëve të përkatësisë fetare Islame, Kryetari i Komunës u dëshiroi shëndet, sukses dhe lumturi në çdo shtëpi.

 

 

Back to top
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст