Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ekspozita e pikturave “Piktorët kumanovar”

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Në kuadër të shënimit të ditës së qytetit “11 Nëntorit”, Kryetari i Komunës Maksim Dimitrievski dhe pjesëtarë të delegacioneve që arritën në qytet me këtë rast, e vizituan Galerinë e Kumanovës ku ishin ekspozuar veprat e piktorëve të Kumanovës nga kolonia e pikturave “Kumanova 2018”.

 

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст