Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ekspozitë grafitesh

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Mbrëmë në Galerinë e Kumanovës u mbajt ekspozita e artistit meksikan Viktor Manuel Hernandes Kastilo. Me atë rast aty ishte e pranishme edhe Kryetarja e Këshillit të Komunës së Kumanovës Atina Murgashanska, sekretari i Komunës Desanka Stoshevska, si dhe ambasadori i Meksikës. Ekspozita e grafiteve është organizuar nga IK Muzeu i Kumanovës.

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст