Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ftesë për panairin ndërkombëtar të prodhimeve organike dhe tradicionale

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Edhe sivjet, Komuna e Kumanovës, e mbështet organizimin e panairit ndërkombëtar të prodhimeve organike dhe tradicionale.

Këtu mund ta shikoni agjendën e Tryezës Organike 2021 (Shkarko Këtu)

[pdf-embedder url=”https://kumanovo.gov.mk/wp-content/uploads/2021/09/Агенда-Органска-Трпеза-2021.pdf” title=”Агенда Органска Трпеза 2021″]
Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст