Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Jавен оглас бр. 05/2021

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

[pdf-embedder url=”https://kumanovo.gov.mk/wp-content/uploads/2021/06/javen-oglas-05-2021-mak.st_.4.pdf” title=”javen oglas 05-2021 mak.st.4″]

Пријавата по јавниот оглас можете да ја превземете ТУКА.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст