Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Rrregullohet parku para “Pishinës së hapur dhe të mbyllur” të qytetit

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Instensivisht po rregullohet parku para kompleksit “Pishina e Hapur dhe e Mbyllur”. Ëshët punuar për instalim të ujit në fontanën e cila e ka vendin qendror në këtë park.

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст