Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Shpallen nxënësit më të mirë të gjeneratës

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Me rastin e 24 majit – Ditës së mësuesve pan sllav, sot u mbajt një solemnitet me program kulturo – artistik, i organizuar nga Kryetari dhe Këshilli i Komunës së Kumanovës dhe Shoqata e punëtorëve të arsimit. Në këtë manifestim, solemnisht u ndanë diploma dhe shpërblime për nxënësit më të mirë – të parët e gjeneratës nga gjithsej 24 shkolla fillore dhe të mesme. Diplomat për suksesin e arritur, nxënësve ua ndau Kryetarja e Këshillit të Komunës së Kumanovës Atina Murgashanska.

 

Back to top
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Големина на фонт
Боја на контраст