Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Turniri në futboll të vogël me rastin e Ditës së Qytetit – 11 Nëntorit

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Kryetari Dimitrievski i ndau trofe ekipit fitues të turneut në futsall që u mbajt me rastin e Ditës së Qytetit – 11 Nëntorit

Turneu u organizua nga Lidhja e Sporteve pranë Komunës së Kumanovës, ku morën pjesë ekipe nga ndërmarrjet dhe institucionet publike të qytetit, duke përfshirë edhe Komunën e Kumanovës.

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст