Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Turniri tradicional në futsall për kupën e kryetarit të Komunës

Оваа објава е достапна и на: mkмакедонски

Në sallën sportive të SHMK “Pero Nakov” -Kumanovë u mbajt turneu tradicional në futsall për kupën e kryetarit. Kjo garë sportive organizohet nga Lidhja Komunale e Sporteve dhe Lidhja e Sporteve Shkollore, në kuadër të Programit për shënimin e Ditës së Çlirimit të Kumanovës, 11 Nëntorit. Morën pjesë nxënës nga shkollat ​​e mesme komunale. Sekretari i Komunës së Kumanovës, Aleksandar Gelevski, ndau trofe për ekipet më të mira sportive, ndërsa u ndanë çmime për golashënuesin, portierin dhe lojtarin më të mirë të turneut.

Back to top
Големина на фонт
Боја на контраст