Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Два мега концерти на градскиот плоштад по повод 11 Ноември, Ден на град Куманово

Почитувани,

По повод 11 Ноември, Ден на град Куманово Ве известуваме дека на градскиот плоштад на 09.11. (среда) и 10.11.2022 година (четврток) ќе се одржат два мега концерти, со почеток во 20.00 часот.

На првата вечер ќе настапат: Дајте музика, Tyzee и Sara Jo.

А во предвечерието на Денот на градот, ќе имате можност да уживате во настапите на: Alketa, Bardhi, Next time и Влатко Лозаноски Лозано.

Ве очекуваме!

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст