Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Делегација од Советот на Општина Куманово на свечена академија во Врање

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

По повод  Ден на град на општина Врање(Србија) и 140 години од ослободување од Турското ропство, претставници од Советот на Општина Куманово, присуствуваа на свечена академија која беше организирана по тој повод.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст