Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Еко акција за уредување на зелени површини

Оваа објава е достапна и на: sqAlbanian

Во рамките на проектот „Зелено Куманово„, Општина Куманово,Кумановски акцијаши и ЈП „Чистота и зеленило„денеска организираа еко акција за уредување на зелени површини во населба Гоце Делчев.

Врати се на врвот
Големина на фонт
Боја на контраст